KURUMSAL

FİLO NOVA  olarak  “ Profesyonel Araç Kiralama Hizmetleri” olarak tanımladığımız iş planımızla  bireysel ve kurumsal müşterilerin kısa veya uzun dönem, tüm araç kiralama ihtiyaçlarına cevap verebilecek mobiliteyi tek çatı altında sunmayı amaçladık.

 

Biz kimiz?

FİLO NOVA bir Eşmen Oto Kiralama A.Ş. markası olup  Akdeniz bölge müdürlüğü bünyesinde Adana ve Mersin’de ,  Ege Bölge Müdürlüğü bünyesinde İzmir ve Bodrum’da  hizmet vermekte.

Anadolu ve Marmara Bölge yapılanmamız ise planlama aşamasında… Çok yakında…

Farkımız ne ?

  • Profesyonel süreçlerimiz,

Uzun ve sıkıcı prosedürlerden uzağız.  Profesyonel ellerde hazırlanmış net ve anlaşılır süreçlerimiz ile müşterilerimize en yalın sözleşme ve teklifler sunuyoruz.

  • Hızımız,

Uzun dönem araç kiralamalarında ortalama beş iş günü içerisinde aracı teslim ediyor, dilerseniz sözleşme imzasına müteakip aynı gün muadil ikame araç ile hizmet başlatıyoruz.

  • Güvenilirliğimiz,

Araçlarımız ve hizmet kalitemizle kira süresinin sonuna kadar kesintisiz bir mobilite sunuyor, önceliğimizi hep bir sonraki kiralamada yine bizi tercih etmeniz olarak tanımlıyoruz.

  • Kabiliyetimiz,

Çabuk ulaşılabiliyoruz. Sadece tek telefon üzerinden her sorun ve şikayete en hızlı şekilde müdahale edip çözüm sunuyoruz.

  • İş Kalitemiz

Baz , boş, basic vs.. paket tabir edilen araçları sevmiyoruz. Müşterilerimizin konforunu donanımlı araçlarla sağlamak istiyoruz.

Ne taahhüt ediyoruz ?

Profesyonel , güvenilir hızlı ve yepyeni bir araç kiralama deneyimi ile  bir sonraki araç kiralama ihtiyacınızda ilk tercihiniz olacağımızı vaat ediyoruz.