KURUMSAL

Filo Nova bir EŞMEN Oto Kiralama AŞ. Markası olup profesyonel filo hizmetleri vermektedir. Ağırlıklı olarak Mersin ve Adana bölgesinde faaliyet gösteren firmamız İstanbul ve diğer illere de hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşumuzun temel amacı kaliteli hizmet anlayışını işimizin her safhasında korumak ve birlikte geliştirmektir.
 

Güvenilir, rahat konforlu ve profesyonel hizmet sunmak amacıyla tüm rezervasyonlarımız profesyonel ekibimiz tarafından incelenerek,  kalite kontrolü ve sürekliliği sağlanır. Müşterilerimiz her zaman en doğru çözüme en ekonomik ve kaliteli şekilde ulaşır.
Müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmak bizim için çok önemlidir.  Bu sebeple araçlarımız yeni model ve konforlu araçlar olarak sürekli yenilenmektedir. Optimum hijyen koşulları sağlanarak, hem araç içinde hem de araç dışında bakım ve temizlik işlemleri yapılmaktadır.
Araç filomuz gelen taleplere birlikte sürekli olarak genişlemekte olup her ölçekte ihtiyaca cevap verecek düzeydedir.
Filo Nova kalitesi  ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duymaktadır.